אדריכלים ומעצבים

Gridi Inspire & Desire

 כתבו עלי במגזין העיצוב והאדריכלות  GRIDI, המגזין שחושף אנשים יוצאי דופן מובילים ויצירתיים…

עיצוב חלל פרטי או מסחרי אינו מושלם ללא אמנות. בסיום תהליך העיצוב והלבשת הבית אנחנו נתקלים פעמים רבות בשאלה, היכן לרכוש אמנות המותאמת לסגנון העיצובי.

דורית פריצקי היא אמנית המשלבת סגנונות ציור מגוונים ומכוונת את האמנות שלה להתאמה לחללים מעוצבים שכאלה. דורית מאמינה שהאמנות מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והחלל, והצורך להפוך את סביבת המגורים שלנו ליותר מקורית וייחודית – תופסת יותר מודעות. ככל שסביבת המגורים שלנו תהיה מקורית ואותנטית יותר – כך היא תעיד יותר על אופיינו, לכן חשיבות בחירת התמונה ה"נכונה" לחלל היא אשר תיצור חוויה מושלמת.

 

blackwhiebweb-1200x1243

 

הלקוחות שלך שואפים ליותר מקוריות?

ההבנה כי האמנות מהוה חלק בלתי-נפרד מעיצוב הבית והחלל, תופסת יותר מודעות. הצורך להפוך את סביבת החיים שלנו ליצירתית ומושלמת יותר, מביא את המעצב /האדריכל ליצור עבור לקוחותיו אווירה מקורית וייחודית בחלל המעוצב. יצירת אמנות מקורית ואוטנתית תעניק את "הטאץ" והמסר האמנותי להשלמת החלל המעוצב. שילוב אלמנטים אמנותיים כציור ענק מהווה נקודת מיקוד בחלל מודרני.

עיצוב חלל עכשווי בקוים ישרים ונקיים יכול להיות "קר ומנוכר", אך יכול גם להיות חלל חם, מפואר ומזמין. הציור "הנכון" יעשה את ההבדל וייצור את  ההרמוניה הדרושה המשלבת טעם וגוון אישיים היוצרים עניין וייחודיות.

בגלריה שלי תמצאו ציורים במגוון סגנונות, החל מציורי אבסטרקט דרך ציורי אווירה ועד לאמנות דיגיטלית. ניתן להזמין ציור מקורי בכל גודל על בד קנבס, בצבעי אקרילי ושמן. כמו כן ניתן להזמין הדפסות דיגיטליות איכותיות ביותר (סדרות מוגבלות וממוספרות) על מגוון חומרים: בד קנבס, ניר, זכוכית ועוד… ברמת גימור גבוהה.

תהליך היצירה נעשה בשיתוף פעולה עם מעצבי פנים וארכיטקטים, תוך הקשבה לצרכי הלקוח על מנת ליצור עבורו את הציור "הנכון" שיעניק את האווירה הייחודית. היצירות מיועדות לבתים פרטיים, וילות, לסלון, לפינת האוכל ולחדר השינה, וכן למשרדים, חדרי ישיבות, לובים ובתי מלון.

כשירות ייחודי ועל מנת שהלקוח יכול להתרשם כיצד היצירה תיראה אצלו ותשדרג את סביבתו, ניתן לצלם את החלל והמקום המיועד לציור, לצרף למייל ולקבל הדמיה של הציור במיקום הרצוי.

קישורים