סטיילינג לדירה יוקרתית, אורבנית – במרכז תל אביב TLV

סטיילינג לדירה  אורבנית -TLV

אדריכלות ועיצוב פנים: אלקה רימר

במסגרת שדרוג וסטיילינג לדירה במרכז תל אביב, נבחרו מס' יצירות אמנות שלי על מנת להעצים את החללים השונים ולהקנות אווירה ואופי ייחודי לחלל.

הציורים הותאמו בחללים השונים הן מבחינה צבעונית והן לסגנון העיצובי של הדירה שהינו יוקרתי, מודרני ועכשווי, כאשר המטרה היתה ליצור הדגשים ויזואלים באמצעות יצירות אמנות מגוונות יצרנו אווירה מקורית המשדרת נינוחות, הרמוניה וחמימות אנושית.

במבואת הכניסה מעל הקונסולה האורבנית נבחרה התמונה "גוונים בסגול", ציור  אבסטרקט מקורי בצבעי אקריליק, בגוונים סגולים, ציור שמח, ועליז המשרה אווירה כייפית ונינוחה לנכנסים לבית.

ציור אבסטרקט מקורי"גוונים בסגול" מעל הקונסולה

לפינת האוכל נבחרה התמונה "תמימות", עבודה דיגיטלית מקורית, של נערה המביטה בתמימות נעורים ומקרינה  פשטות ושלווה פנימית יצרנו את מרכז העניין FOCAL POINT  גם למתבוננים מאזור הסלון–  העבודה הודפסה על  לוח לוקובונד מתכת לבן עם תליה אחורית נסתרת, למראה מינימליסטי, מודרני ונקי, המשרה אווירה הרמונית נעימה ושלווה.

תמונה אורבנית לפינת האוכל "תמימות" אמנות דיגיטלית
תמונת החלל של אזור פינת האוכל עם התמונה "תמימות"

בחלל הסלון, נבחר הציור המקורי "השתקפויות" , של קרני שמש מרצדת במים השקופים, הציור המקורי הודפס על קנבס ונוצרה אווירה מזמינה, עם סטייל עכשווי ומודרני.

תמונת אבסטרקט מקורית "השתקפויות" לחלל הסלון

באזור המטבח, נבחרה העבודה הדיגיטלית, "ביצת עין" צילום של ביצת עיין מושלמת במבט על לא שיגרתי, על רקע שחור,  שמתכתב עם הכסאות השחורים וגוף התאורה השחור מעל השולחן.

צילום מעניין וכובש בפשטותו המינימליסטית יחד עם קריצה שובבית אורבנית. העבודה הודפסה על פרספקס שקוף עם תליה אחורית נסתרת.

תמונת "ביצת עין" , צילום ייחודי מקורי ועכשווי. הדפסה על פרספקט, תליה אחורית נסתרת

 

 

צילום של מבט על של "ביצת עין" הודפס על פרספקט, לאווירה אורבנית יוקרתית

התמונה מבט על של "ביצת עין" הודפס על פרספקט, לאווירה אורבנית יוקרתית