קונספט אמנותי לדירה יוקרתית אורבנית במרכז תל אביב TLV

יצירת אווירה מקורית ועכשווית

בחירת קונספט אמנותי לדירה בשיתוף  עם האדריכלית ומעצבת הפנים: אלקה רימר נבחרו  מס' יצירות אמנות שלי על מנת להעצים את החללים השונים ולהקנות אווירה ואופי ייחודי לחלל.

 הציורים הותאמו בחללים השונים הן מבחינה צבעונית והן לסגנון העיצובי של הדירה שהינו יוקרתי, מודרני ועכשווי, כאשר המטרה היתה ליצור הדגשים ויזואלים באמצעות יצירות אמנות מגוונות יצרנו אווירה מקורית המשדרת נינוחות, הרמוניה וחמימות אנושית.

איך יצרנו אווירה חמימה מיד בכניסה

במבואת הכניסה מעל הקונסולה האורבנית נבחר הציור המקורי "גוונים בסגול" , ציור אבסטרקט בצבעי אקריליק, בגוונים סגולים, ציור שמח, ועליז המשרה אווירה כייפית ונינוחה מיד עם הכניסה לבית

נערה מביטה מפינת האוכל

לפינת האוכל נבחרה התמונה "תמימות", עבודה דיגיטלית מקורית, של נערה המביטה בתמימות נעורים ומקרינה  פשטות ושלווה פנימית יצרנו את מרכז העניין FOCAL POINT  גם למתבוננים מאזור הסלון–  העבודה הודפסה על  לוח לוקובונד מתכת/ אלומיניום לבן עם תליה אחורית נסתרת, למראה מינימליסטי, מודרני ונקי, המשרה אווירה הרמונית נעימה ושלווה. 

הפתעה במטבח

באזור המטבח, נבחרה העבודה הדיגיטלית, "ביצת עין" צילום של ביצת עין מושלמת במבט על לא שיגרתי, על רקע שחור, צילום מעניין ומדליק בפשטותו המינימליסטית שמשולבת עם קריצה שובבית. העבודה הודפסה על פרספקס שקוף עם תליה אחורית נסתרת

להכניס את הטבע לבית

לנישה שבסלון נבחרה התמונה "השתקפויות", של קרני שמש מרצדת במים השקופים, הציור המקורי הודפס על קנבס ונוצרה אווירה נעימה של הטבע החודר לבית, עם סטייל עכשווי ומודרני.

מעוניינים ליצור אווירה חדשה בבית שלכם? באיזה סגנון ציור לבחור? מה הפורמט, גודל הציור שיתאים לחלל שלי?

רוצים להתייעץ איתי , אשמח לעזור ולבחור יחד את הציור שלכם,  צרו קשר 052-6221200  או בווטסאפ